Інтернет-магазин фільтрів для води filter.ua постійно пропонує своїм клієнтам нові акції, спеціальні пропозиції та додаткові безкоштовні послуги. Filter.ua завжди орієнтуєтьсяна забезпечення комфорту клієнтів та приємні умови співпраці. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок, спеціальні умови співпраці для корпоративних клієнтів, нові акції та безкоштовні послуги з’являються щомісяця.

Наші новини:

♦ тепер можливий безготівковий розрахунок

♦ підтримка програми "Bonus PLUS"

♦ унікальна автоматизована система вибору картриджів

♦ унікальна акція «1+1=3»

Безготівковий розрахунок та програма «Bonus PLUS»

З нами Ви економите свій час та накопичуєте бали для наступних покупок. Тепер в інтернет-магазині filter.ua можливий безготівковий розрахунок за допомогою карт VISA та Mastercard. Безготівковий спосіб розрахунку – це зручна процедура, яка економить Ваш час. До того ж тепер, коли Ви здійснюєте покупку за допомогою карти ПриватБанк, то автоматично берете участь у програмі «Бонус Плюс» та отримуєте 2% вартості товару на Ваш бонусний рахунок. Після цього Ви можете витрачати накопичені бонуси в filter.ua або магазинах-партнерах ПриватБанку, список яких Ви можете знайти на офіційному сайті банку. Окрім того, бонуси, накопичені в інших магазинах, Ви можете витрачати для здійснення покупок в інтернет-магазині filter.ua.

Унікальна автоматизована система вибору картриджів

Галузь водоочищення – це технічно складна сфера. Якби не існувало консультантів та менеджерів, які допомагають вибрати той або інший фільтр, визначитись самому було б дуже непросто. Для цього було б необхідно зануритись у специфіку роботи фільтрів, вивчати принципи їх роботи та тонкощі проектування. На це б пішло чимало часу. Інтернет-магазин filter.ua має в штаті висококваліфікованих менеджерів-консультантів, які допомагають клієнтам найбільш вдало підбирати фільтр. Але на цьому інтернет-магазин не зупинився, вже досить давно на сайті filter.ua працює унікальна автоматизована система вибору фільтрів для води, за допомогою якої можна підібрати фільтр навіть без консультанта.

Завдяки цій системі будь-хто з будь-яким рівнем знань щодо фільтраційних систем для води зможе підібрати для себе фільтр усього за півхвилини – для цього необхідно відповісти на легких 5 питань, наприклад:  «Для чого потрібен фільтр: для квартири, для дому, для організації», «Яка цінова категорія фільтра прийнятна: низька, середня, висока?», «Чи пахне вода хлором?» тощо. Як бачите, будь-хто може відповісти на такі запитання, для цього не треба розбиратися в технологіях водоочищення. Тепер інтернет-магазин filter.ua запускає подібну систему для швидкого вибору, але на цей раз картриджів для фільтрів. Вона повністю аналогічна системі вибору фільтрів. Завдяки цій системі Ви зможете за кілька секунд підібрати такі картриджі для фільтра, які будуть якнайкраще відповідати Вашим сподіванням та максимально ефективно очищувати воду.

Унікальна акція "1+1=3"

Всесвітня організація охорони здоров'я не раз наголошувала, що 80% хвороб людей спричинено поганим станом питної води. Тому люди, які піклуються про своє здоров’я та здоров’я сім’ї, почали активно купувати фільтри для води. Але вибір часто падає на недорогі фільтри, наприклад фільтр-глечик чи одно-двоступеневий фільтр. Такі фільтри недостатньо якісно очищують воду, а лише надають базову фільтрацію, після якої воду все одно треба кип’ятити перед вживанням. Стаціонарні системи очищення води типу зворотного осмосу чистять воду дуже добре, але це недешеве задоволення, тому інтернет-магазин вирішив заохочувати тих, хто все таки зважився вкласти гроші в своє здоров’я.

Тільки зараз, купуючи два фільтри торговельних марок Ecosoft, «Наша Вода» та DrVoda, ви отримуєте третій безкоштовно! Так купуючи три фільтри, Ви платите всього за два. Зробіть чудовий подарунок друзям – придбайте фільтр собі та батькам, а третій отримайте в подарунок. В акції не беруть участі акційні товари марок Ecosoft, «Наша Вода» та DrVoda. Безкоштовний монтаж розповсюджується тільки на один з придбаних фільтрів. Фільтри всіх трьох перерахованих торгівельних марок, що беруть участь в акції, виготовляють в Україні на заводі Ecosoft.

ДОВІДКА «УК»

Компанія Ecosoft – одна з провідних у сфері водоочищення в Україні та країнах СНД. Ця компанія постачає фільтраційну техніку таким відомим брендам, як Nestle, Carlsberg, CocaCola, Pepsi, Roshen, «Славутич», «Оболонь», «Наша Ряба» та багатьом іншим. Візьміть участь в акції просто зараз! Не зволікайте!

Оглянути інші акції компанії filter.ua.