ВІТАННЯ

Президент України Віктор Янукович надіслав вітання ректору, професорсько-викладацькому складу, співробітникам, студентам і випускникам Львівського національного університету імені Івана Франка з нагоди 350-річчя від дня його заснування.

"Прийміть мої сердечні вітання зі славетним ювілеєм - 350-річчям від дня заснування Львівського національного університету імені Івана Франка. З перших років діяльності він став одним із найпрестижніших вузів Східної Європи, провідником освіти і науки в Україні. Із університетом нерозривно пов'язані імена багатьох видатних випускників, що зробили вагомий внесок у вітчизняну та світову науку. Серед них: мислитель, письменник, учений, політичний та громадський діяч Іван Франко, полум'яний патріот, творець української державності Михайло Грушевський та інші відомі постаті", - йдеться у привітанні глави держави.

Віктор Янукович також підкреслив, що нині Україна покладає великі надії на цей навчальний заклад у вихованні нової інтелектуальної еліти, яка зможе забезпечити стрімко зростаючі потреби національної економіки та гуманітарної сфери.

"Упевнений - ви й надалі зберігатимете кращі традиції своїх славних попередників і з честю будете нести вогонь знань, запалений більше трьох століть тому", - передає слова Президента його прес-служба.

Віктор Янукович побажав усім міцного здоров'я, невичерпної творчої енергії й натхнення, великих звершень та нових здобутків в ім'я України.