Микола ШОТ,
«Урядовий кур’єр»

Підтримка підприємництва та залучення іноземних інвестицій на Тернопілля – один з пріоритетів обласної влади. У цьому ключі відбулася й робоча зустріч за участі облдержадміністрації та представників Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща за сприяння Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва. Йшлося про напрямки майбутньої співпраці.

За інформацією прес-служби ОДА, в рамках цієї співпраці передбачаються стажування у сусідній країні представників малого та середнього бізнесу й місцевого самоврядування Тернопілля, навчальні поїздки, допомога в налагодженні контактів з польськими партнерами.

Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Тернопільської облдержадміністрації Галина Воляник зазначила, що регіональний центр підтримки підприємництва активно налагоджуватиме співпрацю з Фондом міжнародної солідарності Республіки Польща. Адже налаштовані сприяти написанню якнайбільшої кількості проектів та залучати значний фінансовий ресурс для розвитку сфери підприємництва області.