Офіс Харківщини у Вашингтоні в черговий раз засвідчив плідність своєї роботи. Завдяки зусиллям представництва регіону в американській столиці переробники сільгосппродукції області вийшли на нові ринки збуту. Першопрохідцем став виробничо-переробний завод «Рекаст», який уклав довгострокові контракти на поставки до  інших країн жирних кислот, які використовують у виробництві комбікормів, біодизеля, харчовій та інших галузях промисловості. Замовниками продукції харківського підприємства, що спеціалізується на виготовленні цього цінного компонента, стали компанії з Азії та Європи, які мають тісні партнерські зв’язки у США.

Як розповів заступник директора департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Олександр Лукашов, на замовлення «Рекасту» Офіс Харківської області у Вашингтоні провів продуктивну роботу з такими компаніями, як Tyson Foods, RCL Foods, іншими світовими гравцями, що мають тисячі підрядників у багатьох країнах, і це дало можливість продукції харківського заводу знайти своє місце в глобальних виробничих ланцюгах.

«Американські компанії працюють в усьому світі і з усім світом. Тому вихід на ринки третіх країн за допомогою американських партнерів — це для нас не менш перспективний напрям роботи, ніж вихід на внутрішній ринок США», — пояснив Олександр Лукашов.

Як повідомив директор ТОВ «ВПЗ «Рекаст» Михайло Слюнін, підприємство уклало довгострокові контракти з компаніями GANGZHOU City RONGFA Medicine for animals Co. Ltd (Китай) та Ajino Moto (Таїланд). Також укладено контракти з багатьма європейськими компаніями, серед яких зокрема Heinrich Nagel KG, Rubelmann Gmbh (Німеччина), Berg-Schmidt Polska, UMGROUP (Польща), Noba B.V. та Marine Olie (Нідерланди).

«Нині вже маємо повний аналіз ринку жирних кислот у США, працюємо над подальшим розширенням кола замовників», — зазначив Михайло Слюнін.