ФУТБОЛ. У понеділок, 25 березня, молодіжна та юнацька збірні України провели товариські матчі з Італією та Німеччиною відповідно, передає ТСН.

Підопічні Сергія Ковальця поступилися італійцям з рахунком 0:1. Єдиний гол забив Чіро Іммобіле на 60-й хвилині.

А 19-річні футболісти під керівництвом Юрія Мороза програли німцям з рахунком 0:2. На 36-й хвилині Томас Пльодль відзначився зі штрафного, а на 82-й хвилині перевагу Бундестіму закріпив Томас Хардер.

Італія (U-21) − Україна (U-21) - 1:0

Італія (U-21): Барді (Коломбі,46), Б'янкетті (Донаті, 88), Реджині, Бірагі (Фраскаторе, 46), Кримі, Сапонара (Сансоне, 63), Марроне (Сала, 79), Бертолаччі (Вівіані, 78), Інсіньє (Россі, 78), Іммобіле (Донаті, 88), Палоскі (Лонго, 46)

Україна (U-21): Денчук, Рижук (Калитвинцев, 63), Приндета (Ордець, 63), Жичиков (Неплях, 70), Буяльський (Цуріков, 46), Нойок, Озарків (Насонов, 71), Яковенко (Бабенко, 46), Малиновський (Бохашвілі, 53), Мякушко (Караваєв, 46), Будківський (Болбат, 71)

1:0 Чіро Іммобіле, 60'

Попередження: Бохашвілі, 64'