Українка Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру WTA в китайському Ухані обіграла восьму ракетку світу Ангелік Кербер з Німеччини

Українка здобула перемогу над німкенею, посіяною на турнірі під 7 номером, за 1 годину 40 хвилин: 6-4, 7-6, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на sapronov-tennis.org.

У другій партії Світоліна поступалася 1-4 з двома брейками, але зуміла переломити хід боротьби.

Таким чином, харків'янка взяла реванш у Кербер за поразку минулого тижня у другому раунді турніру в Токіо.

Загальний рахунок особистих зустрічей між Кербер і Світоліної став 2:1 на користь німецької тенісистки.

Зазначимо, це друга перемога Еліни над тенісисткою першої десятки. Першу Світоліна здобула в серпні в Цинциннаті, обігравши чешку Петру Квітову.

Саме з Квітовою, посіяною в Ухані під 3 номером, Світоліна посперечається за вихід у фінал турніру.