ХОКЕЙ. У Хельсінкі стартував плей-офф чемпіонату світу з хокею. І в першому ж матчі 1/4 фіналу трапилася грандіозна сенсація, передає ТСН.

Збірна Росії з мегазірками Олександром Овечкіним та Іллею Ковальчуком та зірками КХЛ зазнала нищівної поразки від команди США з рахунком 3:8. По чотири шайби пропустили визнані майстри воротарського цеху Ілля Бризгалов та Семен Варламов.

І це при тому, що багато американських зірок нині грають за океаном в Кубку Стенлі.

Після першого періоду американці повели з рахунком 2:1, а в другій 20-хвилинці закріпили успіх ще двома шайбами.

Росіяни на початку третього періоду зуміли закинути дві шайби, але фінальний акорд прозвучав у виконанні американців.

3:8 – Росія їде додому, а США чекають суперника у півфіналі. Це буде переможець пари Швейцарія – Чехія.