• Як реформувати медицину в прифронтовій зоні

  Уже чотири роки медики Луганщини працюють у складній ситуації. Гостро не вистачає фахівців. Територія області розірвана. Закладів третього рівня медицини на українській частині немає: обласна клінічна лікарня, перинатальний центр з усім новітнім діагностичним обладнанням залишилися на тимчасово не підконтрольній території. Медики Луганщини звернулися до всіх зацікавлених сторін із проханням підтримати їх у розробленні пілотного проекту реформування й розвитку охорони здоров’я області. У цьому їх підтримують колеги з Донеччини. 

 • Ukraine NOW – 2 місяці. Політ нормальний

  «Ми зробили хороший крок, аби почати брендувати нашу країну» (Прем’єр-міністр Володимир Гройсман).

  Трохи про старт Ukraine Now. Про брендинг, про зараз, про можливості, про дії, про зміни, про сигнал

  МОЖНА. Зараз час для інноваційного, креативного, і на найвищому державному рівні вже є готовність і відкритість до нового, сучасного. Прем’єр-міністр демонструє чудовий приклад та лідерство в даному питанні.

  Працюємо далі, адже хороше важливіше поганого!

  #UkraineNow 

 • Вікторія ВЛАСЕНКО

  Змусити Кремль поважати міжнародне право може лише НАТО

  Анексія Криму Росією та її воєнна агресія на українському Донбасі фактично зруйнували всю повоєнну система безпеки світу, яка базувалася на рішеннях Ради Безпеки ООН. Про це в ефірі програми «Свобода слова» заявив Президент Петро Порошенко. «Що відбувається, коли агресор — сама країна-член Ради Безпеки ООН, яка може заветувати будь-яке рішення?» — сказав глава держави, нагадавши, як РФ заблокувала рішення щодо створення незалежного трибуналу з розслідування обставин катастрофи МН17, «визнавши свою відповідальність за цей жахливий злочин». На думку Петра Порошенка, Радбез ООН у нинішніх умовах вже не є дієвим інструментом гарантування глобальної безпеки. На сьогодні у міжнародної спільноти залишився єдиний такий інструмент — НАТО.

 • Аграрії залишилися без інноваційних пестицидів

  Нині у світі впроваджують нову технологію засобів захисту рослин, комбінуючи хімічні та біологічні речовини, покликані зменшити навантаження пестицидів на навколишнє середовище, резистентність до хвороб і шкідників, а також поліпшити захисну дію препарату. Проте такі препарати потрапити до нашої країни одночасно з іншими поки що не зможуть. 

 • Інна ОМЕЛЯНЧУК

  У Рівному вп’яте відзначили свято найстарішої вулиці

  Якщо ви колись завітаєте до Рівного в самісінький зеніт літа, 15 липня, ризикуєте загубитися в часі. Тут, у центрі міста, вас зустрінуть дами і кавалери родом із минулого століття: в шикарних костюмах і довгих, до землі, сукнях, у неповторних капелюхах та вуалях. Із приймачів лунатиме старовинна музика, повітря запахне кавою… Так у Рівному минулої неділі відзначили свято однієї з найстаріших і найповажніших вулиць – Поштової. Його родзинка – стиль ретро у всьому. 

 • Олег ГРОМОВ

  У ринку нерухомості свій сезон

  Зазвичай улітку, коли спостерігається низький попит на житло, експерти починають говорити про можливе значне падіння цін на нерухомість або навіть про крах будівельного ринку. «Урядовий кур’єр» з’ясував тенденції 2018-го. 

 • Молитися, вірити і боротися

  Автокефальна церква — це питання української незалежності, нацбезпеки та світової геополітики. Про це заявив  Президент Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській прощі, приуроченій 1030-річчю Хрещення України-Руси, яка пройшла у селі Зарваниця на Тернопільщині. На його переконання, для ідеї автокефалії української церкви настав  належний момент. «До томоса нас підводить сама логіка історичного процесу, логіка розвитку української нації й Української  держави», — наголосив Президент. 

 • Київ закупить 55 французьких гелікоптерів

  Уряд України та французький авіагігант Airbus Helicopters підписали угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби та Національної гвардії. Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, згідно з підписаною угодою, в Україну надійдуть 21 гелікоптер Н225, 10 — Н145 та 24 — Н125. 

 • Олександр ВЕРТІЛЬ

  Нові спеціальності — нові перспективи

  Сумчанину Олексієві К. 34 роки. Свого часу здобув фах агронома, кілька років працював в аграрних структурах, однак із часом мати стабільну й оплачувану роботу ставало дедалі складніше. А невдовзі поповнив лави безробітних, бо таких, як він, виявилося набагато більше, ніж потребував і потребує нині агропромисловий комплекс. 

 • Економіка України за січень — травень 2018 року

  Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 травня 2018 р. становила 42 300,7 тис. осіб. Упродовж січня — квітня 2018 р. чисельність населення зменшилася на 85,7 тис. осіб.

  Порівняно із січнем — квітнем 2017 р. обсяг природного скорочення зріс на 8,2 тис. осіб.

  Кількість живонароджених у січні—квітні 2018р. становила 110,0 тис. осіб, померлих — 203,6 тис. осіб.