• Олег ЛИСТОПАД

  Лосі: стріляти чи в Червону книгу?

  У нас, хлопців, змалечку заведено мірятися, у кого більший. Інтелект. А якщо з останнім проблеми, то міряються гаманцями, автомобілями, посадами, погонами тощо. Чимало любителів помірятися рогами — у кого розгалуженіші, ширші, важчі. Якщо власні не ростуть, то позичають у тварин і дозволу на позику не запитують, ба гірше: оці кістяні нарости на головах відбирають у рогачів разом із життям. 

 • Катерина МАЦЕГОРА

  Mobile ID запрацює взимку

  Основа проекту державного бюджету на 2017 рік — зростання економіки, нарощення виробничих потужностей, створення нових робочих місць і підвищення заробітної плати, наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман і вкотре нагадав, що проект документа представлено громадськості, оприлюднено на сайті Верховної Ради і він проходить обговорення в експертних колах. Так само нагадано, що другий рік поспіль уряд вчасно подає проект кошторису й чітко визначає пріоритети фінансування. 

 • Вікторія ВЛАСЕНКО

  Президент звірив годинники з європейськими колегами

  Розгортання миротворчої місії ООН на окупованих територіях Луганської та Донецької областей і українське бачення завдань цієї місії Президент Петро Порошенко обговорив із топ-чиновниками Євросоюзу. Зокрема, під час розмови з Президентом Європейської ради Дональдом Туском співрозмовники говорили й про деокупацію Криму і підготовку до саміту «Східного партнерства», який відбудеться в Брюсселі 24 листопада. А в розмові з віце-президентом Єврокомісії — високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні обговорено нові стратегічні цілі на шляху європейської інтеграції України. Президент закликав Федеріку Могеріні підтримати ініціативи української сторони, які сприятимуть подальшому зближенню з ЄС та проведенню ґрунтовних внутрішніх реформ в Україні, повідомляє департамент прес-служби АП. 

 • Оксана ГОЛОВКО

  Українська команда вперше братиме участь в «Іграх нескорених»

  Засновані три роки тому принцом Гаррі «Ігри нескорених» — найбільші спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм і стали інвалідами під час виконання військового обов’язку. Окрім суто спортивної складової, цей турнір та підготовка до нього становлять важливу складову в реабілітації військовослужбовців. 

 • Олег ГРОМОВ

  Коли замало власного, допоможе голландське

  У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) нещодавно було запроваджено пілотний проект з реалізації активів банків, що ліквідуються. Його суть полягає у проведенні аукціонів за голландською моделлю. Протягом одного дня відбуватиметься автоматичне покрокове зниження ціни лота доти, доки хтось із покупців першим натисне кнопку «придбати». Що позитивного та нового дасть ця практика державі і фізичним, а також юридичним особам, які були вкладниками погорілих банків? 

 • Ольга БУЛКОВСЬКА

  Нічна екскурсія Старим містом у Луцьку збирає дедалі більше охочих

  Цей привид уже кілька місяців щовихідних у темну пору доби водить лучан і гостей обласного центру найдавнішими вуличками міста. А нині навіть стукає у друзі через соцмережу — так збирає охочих дізнатися трохи більше про історію давнього міста над Стиром. Усі, хто побував на екскурсії зі Станіславом Хрустелем, у захваті від почутого і побаченого. Тож проект «Романтика та містика Лучеська», що переміг у конкурсі соціальних проектів туристського спрямування, який провели управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно із Британською радою в Україні, можна називати вдалим. 

 • Ольга БУЛКОВСЬКА

  Закрити не можна залишити

  Того серпневого дня рух на одній з вулиць Луцька було паралізовано. І доки водії з пасажирами різного штибу транспортних засобів пробували з’ясувати, чи надовго вони у заторі, під стінами міськради інші городяни боролися за своє місце під сонцем. Перекриттям вулиці Богдана Хмельницького в обласному центрі Волині підприємці, які торгують на Центральному ринку, заявили про незгоду з рішенням нинішньої влади облаштувати паркувальний майданчик на певній частині площі, що нині під базаром. Однак діалогу не відбулося. Навіть більше: проголосувавши у потрібному їм руслі на сесії, частина тих, хто іменує себе представниками громади міста, втекла з міськради від протестувальників чорним ходом. Як на мене, промовисто. 

 • Тепло, чисто, красиво

  У грудні 2016 року ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» провело у будинку №124 на вулиці Великій Васильківській у Києві модернізацію індивідуального теплового пункту з перекладанням 15 метрів тепломережі. У підвалі 127-квартирного будинку встановили модульні блоки системи опалення, системи підживлення і водопостачання і два вузли обліку теплової енергії (загальний і на систему опалення). Із 320 тисяч гривень, які нарахували мешканцям будинку за виконані роботи, члени ОСББ «Художник» сплатили лише 100 тисяч. Решту коштів погашено за рахунок міської програми «30х70». 

 • Олег ЧЕБАН

  Скільки коштуватимуть яблука взимку?

  Україна має добрі давні традиції в садівництві, а яблука для нас були та є основною коморою свіжих вітамінів узимку. Заморозки на початку травня знищили багато яблуневого цвіту, що стало справжнім викликом перед галуззю. Тому восени «Урядовий кур’єр» поцікавився не лише тим, чи достатньо матимемо запашних вітчизняних плодів, а й тим, скільки вони коштуватимуть, бо перші яблучні цінники цього сезону, зізнаємося, вразили піковими зимовими показниками. Резонне запитання: що ж буде далі? 

 • Катерина МАЦЕГОРА

  Інвестори позитивно сприйняли випуск євробондів

  Зустріч Президента Петра Порошенка з представниками міжнародних інвестиційних інституцій, яка відбулася в межах його робочого візиту до США, дала змогу главі держави привітати іноземних інвесторів із завершенням розміщення українських суверенних бондів на 3 мільярди доларів та подякувати за довіру до України.