У Запоріжжі відбувся ХХ Міжнародний фестиваль національних військових і традиційних культур «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака. Урочисто відкрили його на території історико-культурного комплексу «700-літній запорізький дуб», де зібралися сотні запоріжців та гостей міста.
За словами заступника Запорізького міського голови Анатолія Пустоварова, рік у рік фестиваль «Запорозький Спас» набирає обертів і розширює програму.
«Щороку до нас приїжджають гості не лише з України, а й з інших країн, які дізнаються більше про наше місто. Важливо, що бойовим мистецтвом «Спас» у Запоріжжі займаються дедалі більше дітей», — повідомив посадовець.
Міська влада підтримувала і підтримуватиме такі заходи, бо фестиваль «Запорозький Спас» сприяє патріотичному вихованню, популяризує заняття спортом та здоровий спосіб життя. Тож заступник міського голови вручив організаторові фестивалю президентові Всеукраїнської федерації «Спас» Олександрові Притулі Почесну грамоту за популяризацію бойового мистецтва «Спас» у Запоріжжі.
Як розповів Олександр Притула, цього року в програмі фестивалю були показові виступи майстрів усіляких національних бойових мистецтв, спортивних єдиноборств, історичного фехтування, майстер-класи, виставка робіт народних майстрів, концерт учасників обласного конкурсу творчої патріотичної направленості «Спадщина» тощо. У них взяли участь понад 500 осіб, крім запоріжців, це гості з Києва, Одеси, Миколаєва, Дніпра та інших міст України. Олександр Притула подякував за велику підтримку місцевій владі, а також комбінатові «Запоріжсталь», які надали значну допомогу в підготовці та проведенні заходу.