№85 (8010)
-
Щоб голос України було почуто
У Вашингтоні Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із представниками американського бізнесу, під час якої окреслив ключові переваги інвестування в Україну.
«Інвестиції в Україну — це інвестиції в майбутнього члена Європейського Союзу», — зазначив він. Денис Шмигаль нагадав, що Україна розпочала переговори про вступ з ЄС і прагне завершення цього процесу за два роки, паралельно триває інтеграція у внутрішній ринок ЄС, впроваджуються європейські директиви для синхронізації законодавства. -
Максимально об’єднати глобальні зусилля
Дипломатичні зусилля для закінчення війни справедливим миром, звільнення військових і цивільних полонених та повернення незаконно депортованих і переміщених росією українських дітей були головними темами переговорів президентів України та Південно-Африканської Республіки. Про це Володимир Зеленський повідомив після закінчення зустрічі. Це перший двосторонній візит Президента України до ПАР з моменту встановлення дипломатичних відносин між двома державами.
-
Він не шукав нагород, але вони не забарилися
З початком повномасштабного вторгнення російських військ Віталій приєднався до лав територіальної оборони, тримав варту на блокпосту коло міста Нова Одеса Миколаївської області. До початку активних бойових дій працював у столярному цеху, займався будівництвом. Має дружину, двох синів: старшому 26 років, він лейтенант Нацгвардії України; меншому ще 11 — школярик, але теж мріє стати захисником України.
Архів публікацій
-
президент україни
-
Урядовий портал
-
УКРІНФОРМ
-
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
-
урядова гаряча лінія 1545
-
ДЕРЖБЮДЖЕТ 2025
-
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПОРТАЛ