ФУТБОЛ. Чинний чемпіон світу та Європи збірна Іспанії не залишила живого місця на команді Таїті в матчі 2-го туру Кубка Конфедерацій. Іспанці перемогли з неймовірним рахунком 10:0.

«Фурія роха» чотири м'ячі забила у першому таймі, додавши ще шість у другій половині гри, передає ТСН.

Старт гольовій феєрії дав Фернандо Торрес, який оформив покер. Тричі ворота суперника вразив Давид Вілья, двічі – Давид Сільва і ще один гол на рахунку Хуана Мати.

Зазначимо, що на 78-й хвилині Торрес не зміг реалізувати пенальті, пробивши у поперечину. Проте голкіпер збірної Таїті Мікаель Рош радів так, ніби його команда перемогла на Чемпіонаті світу.

Таким чином, команда Вісенте дель Боске лідирує в групі В з шістьма очками і однією ногою вийшла у півфінал. Таїті – аутсайдер квартету.