Визначилися останні чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. «Барселона» виходила на газон рідного «Камп Ноу» із перевагою в один мяч, заробленою у Манчестері. Рахунок першої зустрічі каталонці зусиллями Івана Ракітіча збільшили до 3:1. «Мансіті» пробивав пенальті, але Тер Штеген вгадав напрям удару Аґуеро і впевнено захистив ворота. Більше голів глядачі матчу не побачили.

«Ювентус» зробив заявку на вихід до наступного кола вже на 3 хвилині гри проти «Боруссії». Рахунок у матчі-відповіді відкрив Тевес. Згодом він оформив дубль і ще один м'яч забив Мората. Господарі поля не знайшли, чим на це відповісти. «Ювентус» проходить далі із загальним рахунком 5:1.

У топ-8 європейських команд пробилося три команди з Іспанії – «Реал», «Атлетіко» і «Барселона», два французьких колективи – «Монако» і «Парі Сен-Жермен», а також по одному представнику Німеччини («Баварія»), Італії («Ювентус») та Португалії («Порту»).

Хронологія матчів:

10 березня

Реал - Шальке - 3:4 (2:2). Роналду, 25, 45. Бензема, 52 - Фухс, 20. Хунтелаар, 40, 84. Сані, 57.

Перший матч - 2:0.

Порту - Базель - 4:0 (1:0). Браїмі, 14. Еррера, 47. Касемиру, 56. Абубакар, 76.

Перший матч - 1:1.

11 березня

Баварія - Шахтар - 7:0 (2:0). Мюллер, 4 (пен.), 52. Боатенг, 34. Рібері, 49. Бадштубер, 63. Левандовський, 75. Гетце, 87.

Перший матч - 0:0

Челсі - Парі Сен-Жермен - 2:2 д. в.(0:0, 1:1). Кехілл, 81. Азар, 96 (пен.) - Давид Луїс, 86. Тіагу Сілва, 114.

17 березня

Атлетіко - Байєр - 1:0 (1:0), пен. 3:2. Суарес, 27.

Перший матч - 0:1.

Монако - Арсенал - 0:2 (0:1). Жиру, 36. Ремсі, 79.

Перший матч - 3:1.

18 березня

Боруссія Д - Ювентус - 0:3 (0:1). Тевес, 3, 79. Мората, 70.

Перший матч - 0:1. Барселона - Манчестер Сіті - 1:0 (1:0). Ракітіч, 31.

Перший матч - 2:1.

Мабуть перше, що кидається в очі при вивченні результатів матчів, – висока результативність. Всього у 8 матчах футболісти забили 29 голів - в середньому майже по 3,8 голи за поєдинок. Втім, велика частина голів – заслуга чотирьох команд – «Порту», «Реала», «Шальке», а також «Баварії», яка відвантажила у ворота «гірників» рекордна як для плей-офф кількість м'ячів.

Як завжди, серед трудових голів, а також м'ячів, які команди забивали після помилок суперників, знайшлися і ті, які можна назвати красивими і заслуговують особливої уваги. У матчі «Реал» - «Шальке» до таких можна віднести гол у виконанні Каріма Бензема, коли нападник збірної Франції зробив рахунок 3:2 на початку другої 45-хвилинки. Тут доречно говорити і про індивідуальну майстерність, і про везіння, проте гол вийшов гарним і красивим.

Француз пройшов майже всі штрафну і, зумівши зберегти контроль над м'ячем після контакту з захисниками, обійшов воротаря і вразив вже порожні ворота.