Лідер світового сезону український легкоатлет Богдан Бондаренко  за тур до фінішу виграв «Діамантову лігу»  в стрибках у висоту. Наш земляк  набрав 26 балів і став не досяжним для конкурентів.

У Цюриху чемпіон світу-2013 здобув чергову перемогу в секторі, здолавши з першої спроби 2,33 метра. У статусі переможця Бондаренко виконав одну спробу на висоті світового рекорду (2,46), однак  вирішив відкласти штурм до кращих часів. Богдан Бондаренко став другим українцем після Ольги Саладухи, якому вдалося виграти «Діамантову лігу» — легкоатлетичні змагання, засновані 2010 року Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій.

На швейцарському етапі  фінішувала третьою ще одна українка  Марія Рємєнь, яка  на 200-метрівці  показала результат 22,67 секунди. Третьою була також українська експериментальна естафетна четвірка 4х100 метрів у складі Марії Рємєнь, Наталії Погребняк, Христини Стуй і Вікторії П’ятаченко (42,71 секунди).

Богдан Бондаренко став недосяжним для суперників за тур до закінчення змагань. Фото з сайту kharkov-la.ru

Останній етап цьогорічної «Діамантової ліги» відбудеться у Брюсселі.