У Маріуполі, попри непросту ситуацію, відбувся міжнародний товариський футбольний матч: команда міськвиконкому зустрілася із збірною представників місії ОБСЄ. Певна річ, цей поєдинок мав не тільки спортивний, а й благодійний характер. Зокрема перед його початком на спортивному майданчику на Приморському бульварі дорослі учасники дійства вручили футбольні м’ячі юним вихованцям клубів міського центру позашкільної роботи, а діти із сімей вимушених переселенців, подякувавши за  отримані ними солодкі гостинці, подарували зворушливі малюнки на найважливішу тему війни та миру. Матч тривав два тайми по 15 хвилин, його перша половина була за давно зіграною командою господарів, які впевнено забили у ворота суперників три м’ячі. А ось після перерви ініціативою вже володіла збірна ОБСЄ: її представники також зуміли відзначитися тричі. Втім, фінальний свисток все-таки не зафіксував прогнозованого деякими уболівальниками нічийного результату, адже з рахунком 4:3 перемогли маріупольці. До речі, команда переможців вже отримала виклик від правоохоронців, які несуть службу на території міста, та військовослужбовців сектору «М». І наступні матчі, навіть незалежно від їх спортивного результату, обов’язково сприятимуть тіснішому єднанню людей різного віку, різних націй та професій, які зараз докладають всіх зусиль для збереження миру в Маріуполі та на Донбасі.