ЗДОБУТКИ. Українська команда здобула другу медаль чемпіонату світу з водних видів спорту в Барселоні. До «срібла» нашого стрибуна Іллі Кваші додалася «бронза» від представниць синхронного плавання, передає ТСН.

Причому, ця нагорода – історична! Українські синхроністки ще ніколи за часів незалежності не піднімалися на подіум чемпіонату світу.

За виконання технічної програми наші дівчата Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Ганна Клименко, Катерина Резнік, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук та Анна Волошина отримали від суддів 93,300 бала.

«Це неповторне відчуття – виграти медаль чемпіонату світу. Це наче сон! Зізнаюся, ми не очікували цієї нагороди, за якою стоїть стільки наполегливої і самовідданої праці. Ми пишаємося своїм результатом», – зізналася після змагань Садурська.

Перемогу традиційно святкували росіянки – 96,600, а срібними призерками стали іспанки – 94,400.

Нагадаємо, що змагання триватимуть до 4 серпня.