ВАЖКА АТЛЕТИКА. Старт континентальної першості в Тирані  (Албанія) виявився вдалим для  українських важкоатлетів: у  категорії до 53 кг Юлія Паратова за сумою двох вправ підняла 194 кг (90 кг у ривку + 104 кг у поштовху) та вперше виборола титул найсильнішої і в ривку, і в олімпійському двоборстві.

Зазначимо, що перемога нашої спортсменки не була неочікуваною. Адже  підопічна головного тренера жіночої збірної України Юрія Кучинова позаторік на чемпіонаті континенту стала тричі срібним призером. Ходила вона і в чемпіонках Європи серед молоді. До того ж на Олімпіаді-2012 в Лондоні посіла високе п’яте місце.

У Тирані Юля у стартовій спробі в поштовху  легко і невимушено підняла 100 кг, це, як потім з’ясувалося, відразу гарантувало їй чемпіонство у двоборстві. Тому в другому підході, щоб остаточно поставити всі крапки над «i», вона підкорила 104 кг. На жаль, останній вихід на поміст до 106-кілограмової штанги був невдалим, а то зібрала б з албанського помосту весь можливий «золотий» урожай.