ДІАСПОРА

В Італії відкрився новий канал супутникового телебачення SKY, присвячений шести найбільшим іноземним громадам країни: українській, марокканській, румунській, албанській, латиноамериканській і філіппінській. На думку організаторів, новий телеканал має сприяти інтеграції іммігрантів, а також кращому взаєморозумінню італійців та вихідців з інших країн.

"Окрім розважальних та інформативних функцій, канал має на меті подолання гомофобії та напруженості у суспільстві, викликаної зіткненням багатьох далеких одна від одної культур і релігій", - заявила завідувач української редакції телеканалу Маріана Сороневич.

Babel TV отримав назву від Вавилонської вежі, будівництво якої, згідно з Біблією, і стало причиною виникнення різних мов світу, повідомляє УНІАН.

Кожен день тижня відведений для мовлення окремій громаді: понеділок - латиноамериканській, вівторок - румунській, середа - філіппінській, четвер - албанській, п`ятниця -марокканській, субота - українській. У неділю на каналі транслюватимуть кращі програми, показані протягом тижня.

Головним продуктом телеканалу стане щотижнева програма "Babzіne". Її українська версія починатиметься новинами українською мовою, після чого глядачам пропонуватимуть коментарі італійських політиків і громадських діячів на актуальні теми імміграції, розповіді про життя українців в Італії.