Ганебна поразка київського «Динамо» у Лізі Європи від бельгійського «Генка» дуже обурила вболівальників, які прийшли у прохолодний вечір на НСК «Олімпійський», передає ТСН.

У другому таймі понад 30 тисяч уболівальників гучним свистом висловили свою думку про гру «біло-синіх». Крім того, вболівальники скандували «Ганьба! Ганьба!».

Вже з 80-ї хвилини глядачі почали залишати свої місця. А заключні хвилини гри не бачили навіть ультрас, які в знак протесту проти ганебної гри улюбленої команди повернулися спинами до футболістів.

Крім того, вболівальники зробили чергову порцію саркастичних фотожаб, на яких відправляють Олега Блохіна працювати фізруком в школі.

Нагадаємо, що матч «Динамо» - «Генк» завершився перемогою гостей з рахунком 0:1.