БЮДЖЕТ. У проекті Державного бюджету України на 2012 рік не передбачено зменшення бюджетних видатків на надання пільг окремим категоріям громадян.

Так, в розрахунках до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» загальний обсяг відповідних субвенцій з державного бюджету місцевим на надання пільг та житлових субсидій для населення, передбачений у сумі 10152,4 млн. грн., що на 1073,3 млн. грн. більше, ніж у поточному році, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів

Так, у 2012 році буде забезпечено надання пільг з оплати спожитих послуг на рівні, не меншому, ніж у попередніх роках.

Нагадаємо, що відповідно до статей 89 та 102 Бюджетного кодексу України в загальному обсязі відповідних субвенцій з державного бюджету місцевим на державні програми соціального захисту населення щорічно враховуються видатки на надання пільг на оплату комунальних послуг, придбання твердого палива, скрапленого газу, послуги зв’язку, безкоштовний проїзд у міському та приміському громадському транспорті та ін. наступним категоріям громадян:  ветеранам війни і праці; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітям війни, тощо.