Цими  вихідними Київ гучно відсвяткував 1537-річчя. З 1982-го в останні вихідні травня столиця відзначає День міста. За традицією, цими днями киян та гостей міста радують масштабною програмою розваг, які відбуваються в різних районах на будь-який смак і вподобання.

У суботу на Дніпрі біля 6-го причалу Київського річкового вокзалу пройшла вітрильна регата. А в Маріїнському парку відбувся яскравий фестиваль національних культур «Етнофест». Тут любителі вуличної музики до пізнього вечора веселилися на фестивалі Radioday.

На Співочому полі зібрав Шанувальників національної культури фестиваль «Кобзареві джерела», а цікавинкою вечора став концерт популярного українського виконавця DZIDZІO на Контрактовій площі.

Для любителів спорту і здорового способу життя в неділю за традицією пройшов найвідоміший біговий проект «Пробіг під каштанами». Кілька тисяч учасників пробігли центром міста, а виручені гроші передадуть дітям із захворюваннями серця. Ще одним спортивним заходом став фінал чемпіонату Києва із сімейного спорту на Хрещатику.

Фото з сайту rubryka.com

Отримали кияни і подарунок до Дня міста — новий велопішохідний міст, який з’єднав Володимирську гірку й арку Дружби народів. Велика кількість людей цього дня пройшлася мостом й із задоволенням зазирнула в його скляні вікна і разом з міським головою Віталієм Кличком спробувала їх на міцність. Щоправда, наступного дня скляні елементи постраждали від рук вандалів. Триває розслідування прикрого інциденту. Свято вдалося і завершилося чудовим виступом французького музиканта Дідьє Маруані та групи Space Symphony із симфонічним концертом.