У Миколаєві відкрили меморіальну дошку на честь учасника АТО старшого солдата, кулеметника 92-ї окремої механізованої бригади Олега Бондаренка, який загинув у зоні бойових дій 2016 року. Куля ворожого снайпера обірвала життя миколаївця за кілька тижнів до його 30-го дня народження. Незабаром бійця мали демобілізувати. Удома на Олега чекали батьки, дружина й маленька донечка. Указом Президента України від 17 червня 2016 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олега Бондаренка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У цьому будинку жив Герой. Фото надав автор

Меморіальну дошку встановили на будинку, де герой жив разом з родиною. Тут зібралися товариші по службі, друзі, рідні та близькі, представники міської влади й жителі міста, школярі. За словами Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, такі заходи нагадують містянам про ціну мирного життя, що гине молодь, яка могла б розбудовувати державу. Перед учасниками жалобного заходу виступили побратими воїна, які несли службу поруч із ним.

Цього тижня у навчальних закладах Миколаєва пройшли заходи з нагоди відкриття меморіальних дощок на честь семи воїнів, які віддали життя за свободу і незалежність Батьківщини. Пам’ятні знаки встановили за кошти міського бюджету, відповідно до рішення виконкому міської ради. Цього року планують замовити виготовлення ще восьми меморіальних дощок загиблим Героям.