Українські тенісистки виграли турнір I групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації, який проходив у ізраїльському Ейлаті та  отримали  путівку до  плей-оф другої Світової групи.

У фінальному матчі українки зійшлися з командою Ізраїлю і виграли дві одиночні зустрічі — 2:0. Катерина Бондаренко була набагато сильнішою за  Шахар Пеєр — 6:1, 6:1, а Леся Цуренко у другому матчі обіграла в напруженій боротьбі ізраїльтянку Юлію Глушко —  7:6 (1), 7:6 (2). Таким чином, парна зустріч для визначення сильнішого не знадобилася.

Раніше, на груповому етапі змагань українки обіграли команди Швеції та Португалії, вигравши у кожній з них всі три зустрічі — 3:0.

Плей-оф другої Світової групи відбудеться у квітні 2016 року. Суперник збірної України в боротьбі за місце у другому за значущістю дивізіоні турніру визначиться пізніше.

Кубок Федерації є найпрестижнішим турніром у жіночому тенісі серед національних команд — неофіційним чемпіонатом світу.