ФУТБОЛ. Каталонська «Барселона» здобула нічию у першому матчі при новому тренері Херардо Мартіно. Чемпіон Іспанії у товариському матчі не зміг перемогти польського середняка «Лехію» – 2:2, передає ТСН.

Причому, каталонцям довелося двічі відіграватися. Поляки відкрили рахунок на 15-й хвилині завдяки голу Ярослава Б'єнюка. Серхіо Роберто доволі швидко відновив паритет.

Однак, у другому таймі «Лехія» знову засмутила грізного суперника: Пьотр Гжелчак реалізував вихід сам на сам. Сім хвилин потому красива комбінація "Барси" завершилася голом Ліонеля Мессі.

Під кінець матчу господарі ледь не вирвали сенсаційну перемогу. Героєм міг стати Адам Дуда, але схибив.

Додамо, що за «Барселону» дебютував Неймар, вийшовши на заміну на 79-й хвилині.

Наступний матч «синьо-гарантові» проведуть 2 серпня проти бразильського «Сантоса».