Вітчизняні металурги зацікавлені в збуті своєї продукції через збільшення її виробництва для зведення нежитлових та житлових помешкань. З цього приводу в Україні нещодавно пройшла  Друга національна конференція учасників ринку сталевого будівництва.

За оцінками керуючого директора Українського центру сталевого будівництва Романа Курашева, торік у країні було спожито 100 тисяч тонн виготовлених на заводах несучих конструкцій з чорних металів та 600 тисяч тонн покрівельних. За прогнозними оцінками, через 10 років в Україні виникне додатковий попит на 300 тисяч тонн конструкцій з чорних металів та 700 тисяч тонн покрівельних.

Керівники групи «Метінвест» упевнені, що цілком можливо за кілька років збільшити частку споживання цих товарів з 25 до 60% у секторі нежитлової нерухомості.

Втім, науковці та будівельники зазначають, що в Україні більшість житлових будинків зводять із залізобетонних конструкцій, тоді, як на Заході на основі металокаркаса.  Останній — більш дешевий продукт, ніж залізобетон, тому, вводячи поступово його в практику будівництва житлової нерухомості, можна досягти значного прогресу у справі зниження собівартості.

До того ж, металевий каркас дає змогу зводити висотні будинки, хмарочоси і будинки будь-якого ступеня складності, чого не можна досягти  із залізобетоном.