Донецький «Шахтар» став першим півфіналістом Кубка України, передає ТСН.

У чвертьфіналі команда Мірчі Луческу обіграла в Чернігові «Десну» з рахунком 2:0. Проспорт вів онлайн-трансляцію матчу.

У Чернігові сьогодні – справжнє свято. На трибунах стадіону імені Юрія Гагаріна вільних місць не було.

В першому таймі «Десна» віддячила своїм фанатам, зігравши на рівних з чемпіоном країни.

Перед перервою господарі повинні були забивати, але не реалізували контратаку 3 в 1.

А на початку другого тайму «гірники» провели дві результативні атаки. З інтервалом у дві хвилини відзначилися Василь Кобін та Едуардо да Сілва.

Господарі більшу половину другого тайму провели в атаках, але до ударів справа доходила нечасто.

Після фінального свистка футболісти «Шахтаря» залишилися на полі, щоб сфотографуватися і роздати афтографи сотням чернігівчан, які вибігли на футбольне поле. Також майже всі гравці віддали вболівальникам свої футболки.

Варто зазначити, що «Десна» хоч і не забила у ворота донеччан, але стала першою командою у нинішньому розіграші, яка пропустила від «гірників» менше трьох голів.