Київське «Динамо» завершило перше коло чемпіонату України поразкою від луганської «Зорі» з рахунком 0:2, передає ТСН.

Вже на 8-й хвилині господарі вийшли вперед: Даніло вийшов переможцем в дуелі з Олександром Шовковським.

Пізніше супермомент був у Дйомерсі Мбокані. Конголезець вийшов один на один з Сантіні, який встиг торкнутися м'яча і сфера влетіла у стійку.

Відпочивши, «Зоря» влаштувала пожежу біля воріт столичних гостей – динамівцям вдалося вистояти. Та ненадовго.

Шовковський зробив неймовірний ляп, не влучивши по м'ячу головою на перехопленні. А Боллі спокійно закотив сферу у сітку.

П'ять хвилин блискуче зіграв Сантіні, виручивши команду після удару Мігеля Велозу та добивання Мбокані. А до кінця гри своїми шансами не скористалися і Мбокані, і Юнес Беланда.

Ось так і їдуть динамівці з нічим до Києва. «Динамо» залишається п'ятим у турнірній таблиці, а тренерське крісло Олега Блохіна має вже бути з однією ніжкою. Адже у Олега Володимировича була умова – жодної поразки у чемпіонаті до зими.

Нагадаємо, минулого туру «Динамо» вдесятьох вирвало перемогу над «Іллічівцем».