ОФІЦІЙНО

Президент Віктор Янукович прийняв вірчі грамоти від новопризначених надзвичайних і повноважних послів іноземних держав

Вірчі грамоти главі Української держави вручили надзвичайні і повноважні посли в Україні: Посол Королівства Марокко пані Міна Тунісі, Посол Грузії Міхеїл Уклеба, Посол Грецької Республіки Вассіліс Пападопулос, Посол Королівства Нідерланди Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, Посол Республіки Сербія Раде Булатович, Посол Республіки Екваторіальна Гвінея Філіберто Нтутуму Нгема, Посол Республіки Мозамбік Маріо Сараіва Нгвенья, Посол Нової Зеландії Хеміш Невілл Френсіс Купер, Посол Республіки Кот-д’Івуар Бернар Тано-Бучує, Посол Республіки Гвінея-Бісау Секо Інтчассо, Посол Буркіна-Фасо пані Марі Оділе Банкоунгоу Баліма, Посол Боснії і Герцеговини Желько Янетович, Посол Великого Герцогства Люксембург пані Мішель Праншер-Томассіні, Посол Брунею Даруссалам Абу Суфіан Хаджі Алі, Посол Республіки Панама Аймард Ірам Хіменес Гранд, Посол Республіки Союзу М’янма У Тін Ю, Посол Чорногорії Любомир Мішуровіч, Посол Республіки Гватемала Герберт Естуардо Менесес Коронадо, Посол Республіки Бенін Анісет Габріель Кочофа.

Під час церемонії Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди наголосив на важливості співпраці двох держав у торговельно-економічній сфері, зокрема в контексті розбудови відносин України з Євросоюзом і висловив готовність сприяти цьому процесу: «Ми сподіваємося, що всі критерії, викладені у висновках Ради Європейського Союзу, буде успішно виконано і наприкінці року ми зможемо спільно відзначати важливий політичний та історичний момент — підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. У цьому процесі я хотів би бути партнером для вас і для вашого уряду, щоб Україна досягла якомога більшого прогресу на своєму шляху».

Посол Греції Вассіліс Пападопулос висловив думку, що для розбудови двосторонніх відносин між країнами важлива не лише політична й економічна складові. Не менш цінний розвиток культурних зв’язків: «Докладу всіх зусиль, щоб розвивати відносини між нашими державами у найкращий спосіб».

Посол Республіки Сербія зазначив, що основним напрямом його роботи в Україні стане розвиток курсу, проголошеного президентами двох країн під час нещодавнього візиту Віктора Януковича до Сербії. «Особливо приємно вручати вірчі грамоти після вашого візиту, який підтвердив налаштованість на поглиблення співпраці між нашими країнами. Ваші спільні з Президентом Сербії заяви про розвиток і поглиблення економічної й торговельної співпраці стануть пріоритетом моєї роботи», — сказав Раде Булатович.

Глава Української держави побажав дипломатам успішної та плідної роботи в нашій державі, повідомляє прес-служба Президента.

Коментуючи закриття другої сесії Верховної Ради сьомого скликання, Віктор Янукович зазначив, що наша країна максимально виконує завдання із законодавчого забезпечення реформ. «Ми максимально виконали всі завдання, які стояли, з підготовки законів з реформування нашої країни», — зазначив Віктор Янукович під час спілкування з послами, додавши, що попереду ще велика робота з модернізації країни.

Відділ новин
«Урядового кур’єра»