ФОТОКОНКУРС

Під такою назвою ми оголошуємо новий фотоконкурс "Урядового кур'єра", присвячений 20-річчю Незалежності України. Пізнати свій рідний край, співвітчизників - це чудова нагода для учасників творчого змагання, чиї світлини з'являться на шпальтах газети упродовж майже року.

До участі в фотоконкурсі запрошуються усі бажаючі - професійні фотожурналісти, майстри фотомистецтва й аматори.

На фотоконкурс, який проходитиме з 1 лютого до 15 серпня 2011 року, приймаються кольорові фотознімки розміром 15x21 см (у цифровому форматі з розподільною здатністю 300 dpі). Обов'язково додається інформаційний супровід: назва світлини, місце й дата проведення фотозйомки, а також відомості про автора (прізвище, ім'я та по батькові, поштовий індекс, домашня адреса, паспортні дані, ідентифікаційний код і контактний телефон).

Фотографії, надіслані на фотоконкурс, не рецензуються, авторам не повертаються. Кращі фотосюжети будуть опубліковані на сторінках газети.

Фотознімки на конкурс слід надсилати за адресою: 01008, м. Київ, вул. Садова, 1/14, Редакція газети "Урядовий кур'єр". В електронному вигляді за адресою: letter1@ukcc.com.ua, з поміткою "на фотоконкурс". Контактний телефон: 044-254-08-94.

Підсумки фотоконкурсу будуть підбиті до 1 вересня 2011 року.

Переможців конкурсу чекають перша, друга і третя премії (3000, 2000, 1000 грн) та п'ять заохочувальних - по 300 грн.